$HIMS $PSIX $RGTI $ACHR $PLUG


Hims & Hers Health GAAP EPS становить -$0.40, що програє на $0.43, дохід $608.1М, що програє на $8.75М
Q1 GAAP EPS становить -$0.40, що програє на $0.43.
Дохід становить $608.1М (+3.8% у порівнянні з минулим роком), що програє на $8.75М.
Підписники зросли майже до 2.6 мільйонів, на 9% у порівнянні з минулим роком у Q1 2026
На другий квартал 2026 року ми очікуємо:
Дохід від $680 мільйонів до $700 мільйонів проти консенсусу $642.94М
Коригований EBITDA від $35 мільйонів до $55 мільйонів, що відображає маржу коригованого EBITDA від 5% до 8%.
На весь 2026 рік ми очікуємо:
Дохід від $2.8 мільярдів до $3.0 мільярдів проти консенсусу $2.72М
Коригований EBITDA від $275 мільйонів до $350 мільйонів, що відображає маржу коригованого EBITDA від 10% до 12%.
Power Solutions Non-GAAP EPS становить $0.36, що програє на $0.16, дохід $128.59М, що програє на $32.21М
Q1 Non-GAAP EPS становить $0.36, що програє на $0.16.
Дохід становить $128.59М (-5.1% у порівнянні з минулим роком), що програє на $32.21М.
Прогноз на 2026 рік
З огляду на постійну змінність у часі замовлень та ринкових умовах, компанія наразі не надає формальних прогнозів на весь рік. З урахуванням поточної видимості, компанія наразі очікує, що дохід другого кварталу 2026 року буде в цілому співпадати з першим кварталом у порівнянні послідовно. Компанія очікує більшого зростання продажів у другій половині 2026 року, приблизно відповідно до продажів у другій половині 2025 року, оскільки великі замовлення Power Systems переходять у виробництво і визнаються як дохід. Однак час і кінцевий обсяг цих відвантажень залишаються залежними від графіка клієнтів, пропускної здатності виробництва, факторів ланцюга постачання та інших змінних. Не можна гарантувати, що ці замовлення перетворяться у рівномірно сильніше другу половину. Тривала слабкість на ринку нафти і газу, ймовірно, вплине на квартальні тенденції доходів, а активізація потужностей на підприємствах компанії у Вісконсині та їхні пов’язані витрати на валову маржу, ймовірно, триватимуть.
Rigetti Computing падає, оскільки результати Q1 відповідають оцінкам
Акції Rigetti Computing (RGTI) знизилися на 2,5% у розширеній торгівлі у понеділок після того, як компанія з квантових обчислень повідомила про результати першого кварталу, що в основному відповідають оцінкам Уолл-стріт.
За період, що закінчився 31 березня, Rigetti повідомила, що втратила скориговану $0.04 на акцію, а дохід зріс на 198.9% у порівнянні з минулим роком і склав $4.4М. Аналітики очікували, що компанія втратить скориговану $0.04 на акцію при доході $4.1М.
Компанія закінчила період із готівкою та еквівалентами на суму $48.1М, що на 30% більше у порівнянні з минулим роком.
“У першому кварталі ми продовжували реалізовувати нашу стратегію, запустивши нашу систему Cepheus-1-108Q з 108 кубітами у загальнодоступний режим на Rigetti QCS, Amazon Braket, Microsoft Azure Quantum і qBraid,” сказав доктор Субодх Кулкарні, генеральний директор Rigetti, у заяві. “Ми вважаємо, що Cepheus-1-108Q є одним із найпотужніших загальнодоступних квантових комп’ютерів на основі гейтів у світі, і як найбільша модульна система на ринку сьогодні, це важлива перевірка нашої архітектури на основі чіплетів у виробничих умовах.”
“Ми також бачимо зростаюче впровадження систем Rigetti у урядових, академічних і комерційних клієнтів, включаючи нові продажі Novera QPU для локального використання, що сприяли зростанню доходів у порівнянні з минулим роком,” продовжив д-р Кулкарні. “Водночас ми залишаємося зосередженими на дисциплінованому виконанні нашої дорожньої карти до квантової переваги, продовжуючи покращувати точність систем і масштаб, підтримувані міцним балансом і обережним розподілом капіталу.”
Компанія проведе конференц-дзвінок о 17:00 за східним часом для обговорення результатів.
Archer Aviation GAAP EPS становить -$0.28, що перевищує на $0.03, дохід $1.6М, що програє на $0.06М
Q1 GAAP EPS становить -$0.28, що перевищує на $0.03.
Дохід становить $1.6М (+433.3% у порівнянні з минулим роком), що програє на $0.06М.
Archer продовжує підтримувати сильний баланс із приблизно $1.8 млрд ліквідності та обмеженим борговим навантаженням.
Plug Power Non-GAAP EPS становить -$0.08, що перевищує на $0.02, дохід $163.51М, що програє на $23.75М
Q1 Non-GAAP EPS становить -$0.08, що перевищує на $0.02.
Дохід становить $163.51М (+22.3% у порівнянні з минулим роком), що програє на $23.75М.
Дохід зріс на 22% у порівнянні з минулим роком і становить $163.5 мільйонів, відображаючи зростання у сферах обробки матеріалів і електролізерів.
Переглянути оригінал
Ця сторінка може містити контент третіх осіб, який надається виключно в інформаційних цілях (не в якості запевнень/гарантій) і не повинен розглядатися як схвалення його поглядів компанією Gate, а також як фінансова або професійна консультація. Див. Застереження для отримання детальної інформації.
  • Нагородити
  • Прокоментувати
  • Репост
  • Поділіться
Прокоментувати
Додати коментар
Додати коментар
Немає коментарів
  • Закріпити